NARZĘDZIA DLA PROFESJONALISTÓW

Andre

Zakład Wytwarzania Artykułów Ściernych ANDRE ABRASIVE ARTICLES Robert Andre powstał w 1987 roku. Jego właścicielem i dyrektorem generalnym jest mgr inż. Robert Andre, absolwent Politechniki Poznańskiej.

Firma ma ustabilizowaną pozycję na rynku narzędzi ściernych w Polsce i w Europie. Posiada stosowne certyfikaty bezpieczeństwa dla swoich produktów, spełnia wymagania europejskiej normy ISO 12413 oraz branżowych norm międzynarodowych.

Zakład współpracuje z placówkami naukowo-badawczymi, m.in. Politechniką Gdańską, Poznańską, Łódzką oraz Instytutem Zaawansowanych Technologii Wytwarzania w Krakowie - wdrażając nowe technologie produkcyjne i stale podnosząc parametry eksploatacyjne wytwarzanych narzędzi ściernych.

Obecnie ANDRE ABRASIVE ARTICLES projektuje, produkuje i dostarcza uniwersalne i specjalne narzędzia ścierne: ściernice, segmenty ścierne i osełki wykonane z materiałów ściernych twardych (korundowych i karborundowych) ze spoiwami: żywicznym i ceramicznym.

Narzędzia te przeznaczone są do precyzyjnego i zgrubnego szlifowania i przecinania różnych materiałów: stali, żeliwa, stali nierdzewnych, betonu, ceramiki itp. w różnych sektorach gospodarki.

Rozwój firmy zmierza w kierunku produkowania ściernic do szlifowania precyzyjnego: płaszczyznowego, bezkłowego, równoległego.

W chwili obecnej firma zatrudnia ponad 180 osób i posiada ponad 800 stałych odbiorców w kraju i zagranicą.

Telefon
Zapytanie ofertowe
zapytaj
Imię:
Adres mail:
Treść zapytania:
Wyślij