NARZĘDZIA DLA PROFESJONALISTÓW

Baildonit

BAiLDONiT jest najstarszą i najbardziej stabilną marką na rynku polskim związaną z obróbką skrawaniem. Od 35 lat dostarcza produkowane w Polsce płytki wieloostrzowe oraz narzędzia do obróbki skrawaniem.

Od 1998 roku BAiLDONiT należy do szwedzkiego koncernu Sandvik AB, który od pół wieku utrzymuje pozycję światowego lidera w świecie obróbki skrawaniem. Sandvik AB to doświadczenie oraz dynamiczny rozwój, a ścisła współpraca wewnątrz koncernu pozwala na systematyczne unowocześnianie i dostosowywanie oferty do potrzeb klientów.

Marka BAiLDONiT oznacza najlepszą jakość za przyjazną cenę. Dzięki produkcji w Polsce oraz szeroko rozwiniętej sieci dystrybucji zapewnia szybkie i terminowe dostawy.

Poza jasną strukturą rozwiązań uniwersalnych BAiLDONiT spełnia niestandardowe potrzeby w zakresie płytek specjalnych.

Fachowo wyszkolony zespół przedstawicieli regionalnych, doradztwo techniczne oraz ciągły rozwój produktu pozwalają na indywidualne i elastyczne podejście do klienta.

BAiLDONiT oferuje swoim klientom szeroką gamę płytek wieloostrzowych z węglików spiekanych. Stosowane gatunki węglika oraz nowoczesne geometrie ostrza skrawającego pozwalają na prowadzenie wydajnej i efektywnej obróbki wykańczającej, średnio dokładnej oraz zgrubnej różnorodnych materiałów: stali węglowych, stopowych, nierdzewnych, staliw, żeliw, metali nieżelaznych.

Asortyment BAiLDONiT BAiLDONiT proponuje Państwu płytki wieloostrzowe do następujących zastosowań:

Toczenie zewnętrzne i wewnętrzne:
  • - standardowe płytki wieloostrzowe: bezotworowe do systemu mocowania C, z otworem walcowym do systemu mocowania P i M oraz z otworem stożkowo-łukowym do systemu mocowania S.
Przecinanie i rowkowanie:
  • - płytki typu LFMX do przecinaków listwowych i frezów piłkowych.
Frezowanie płaszczyzn:
  • - płytki wieloostrzowe bezotworowe oraz nowoczesne płytki z otworem stożkowo-łukowym do głowic typu QUADRI i ECO45.
Frezowanie form i matryc:
  • - płytki typu ZP do frezów trzpieniowych o zarysie kulistym do obróbki kształtowej. - Płytki podporowe i łamacze wiórów
Płytki do innych zastosowań:
  • - łuszczenia prętów, toczenia zestawów kołowych.
Płytki specjalne:
  • - płytki wieloostrzowe, których kształt i gabaryty nie są objęte normą ISO, wykonywane na indywidualne życzenie klienta.
Telefon kontaktowy
Zapytanie ofertowe
zapytaj
Imię:
Adres mail:
Treść zapytania:
Wyślij