NARZĘDZIA DLA PROFESJONALISTÓW

Bison-Bial Kolno

ZM Kolno Spółka Akcyjna w Kolnie w dniu 30 września 2009 roku nabyła od Fabryki Przyrządów i Uchwytów BISON-BIAL S.A. w Białymstoku będący jej integralną częścią Samodzielny Wydział Produkcyjny w Kolnie. Funkcjonujący w Kolnie od 1975 roku zakład produkcji głównie kłów stałych i obrotowych oraz trzpieni, tulei i oprawek frezarskich był wyspecjalizowanym i znanym na rynku krajowym i rynkach zagranicznych producentem doskonałej jakości wyrobów sprzedawanych pod marką BISON. Aktualnie ZM Kolno S.A. jest kontynuatorem ponad 35-letniej tradycji produkcji oprzyrządowania technologicznego do obrabiarek, z racji przejęcia parku maszynowego, technologii produkcji jak i wykwalifikowanej i doświadczonej załogi. ZM Kolno S.A. przejęła i zachowała ciągłość zobowiązań gwarancyjnych i serwisowych oraz obowiązków i praw wobec klientów i dostawców. Ideą naszej działalności było i jest dostarczanie producentom i użytkownikom obrabiarek i centrów obróbczych bogatej i atrakcyjnej cenowo oferty wyrobów naszej produkcji.

Obecnie wyroby ze znakiem BISON produkowane przez ZM Kolno S.A. sprzedaje się do ponad 50-ciu krajów świata.

Asortyment produkcji ZM Kolno S.A. stanowią:

  • kły tokarskie stałe i obrotowe,
  • zabieraki czołowe hydrauliczne,
  • tulejki redukcyjne,
  • trzpienie wiertarskie i tokarskie,
  • trzpienie, tuleje redukcyjne, oprawki frezarskie i tulejki zaciskowe do obrabiarek konwencjonalnych i sterowanych numerycznie,
  • imaki tokarskie szybkozmienne,
  • uchwyty wiertarskie

W uzupełnieniu, do naszych dobrze znanych produktów, oferujemy także nasze doświadczenie i wiedzę związaną z szeroką gamą usług produkcyjnych i kooperacyjnych. Zachęcamy do zapoznania się oferowanym przez nas obszarem usług.

Utrzymanie jakości wyrobów gwarantuje stosowany w firmie system jakości oparty na PN-EN ISO 9001:2001. Aktualnie wdrożono i certyfikowano System Zarządzania Środowiskowego wg normy PN-EN-ISO 14001 i System Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy wg normy PN-N-18001. Systemy te funkcjonują pod nazwą Zintegrowanego Systemu Zarządzania.

Potwierdzeniem jakości wyrobów ze znakiem BISON wynikającej ze stosowanej technologii produkcji opartej na profesjonalnym parku maszynowym i realizowanej przez wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników są opinie użytkowników.

Telefon kontaktowy
Zapytanie ofertowe
zapytaj
Imię:
Adres mail:
Treść zapytania:
Wyślij