NARZĘDZIA DLA PROFESJONALISTÓW

Cromwell

Firma Cromwell jest wiodącym w Europie dostawcą narzędzi do przemysłu i utrzymania ruchu oraz urządzeń do naprawy oraz konserwacji, oferującym najszerszy wybór produktów do wszystkich gałęzi przemysłowych i branż.

Cromwell ® jest zarejestrowaną firmą w Polsce, która oferuje szeroką gamę produktów wliczając narzędzia ręczne, narzędzia tnące, elektronarzędzia, narzędzia ścierne, narzędzia pomiarowe, narzędzia samochodowe, produkty BHP, wyposażenie warsztatu oraz inne.

Produkty Cromwell są projektowane i produkowane zgodnie z najwyższymi standardami i specyfikacjami, zapewniając jakość i wydajność wymaganą we wszystkich sektorach przemysłu i są w pełni objęte gwarancją wad materiałowych i produkcyjnych. Nasze produkty są dostępne dla klientów końcowych za pośrednictwem naszych oficjalnych partnerów handlowych którzy zrzeszeni są w krajowej sieci dystrybutorów na terenie całej Polski, która umożliwia szybkie dostarczanie produktów dla naszych klientów końcowych, pochodzących z lokalnych stanów magazynowych.

Prosimy o poświęcenie kilku chwil swojego czasu i zapraszamy do przeglądu katalogu umieszczonego na naszej stronie internetowej, który pokaże możliwości i potencjał firmy Cromwell.

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt
Zapytanie ofertowe
zapytaj
Imię:
Adres mail:
Treść zapytania:
Wyślij