NARZĘDZIA DLA PROFESJONALISTÓW

Fenes

„FENES” S.A. od blisko 40 lat jest polskim producentem narzędzi skrawających. Wysoka jakość i znana marka - to cechy, które przyciągają do zakładu odbiorców z kraju i zagranicy.

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama narzędzi skrawających do obróbki metali i drewna produkowanych w wymiarach metrycznych i calowych, według norm europejskich i amerykańskich. Obok pił taśmowych do metalu produkujemy narzędzia trzpieniowe z HSS, HSS-E, PM HSS-E i VHM. Poza ofertą katalogową oferujemy naszym klientom narzędzia specjalne wykonane wg wymagań klienta. W ofercie Spółki znajduje się również szeroki zakres usług, m.in. cięcia, ostrzenia, zgrzewania, hartowania czy piaskowania narzędzi.

Wszystkie wyroby są produkowane, a następnie sprawdzane pod względem jakościowym, na specjalistycznych maszynach i urządzeniach, m.in. szlifierkach CNC. Materiały do produkcji pochodzą od renomowanych dostawców europejskich. Spółka posiada certyfikat zgodności Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością, Środowiskiem oraz BHP zgodnego z wymaganiami norm ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, PN-N-18001:2004.

Nasi specjaliści prowadzą szkolenia oraz doradztwo techniczne w zakresie przygotowania i prawidłowej eksploatacji narzędzi.

Telefon kontaktowy
Zapytanie ofertowe
zapytaj
Imię:
Adres mail:
Treść zapytania:
Wyślij