NARZĘDZIA DLA PROFESJONALISTÓW

Freznar

Firmę FREZNAR tworzy zespół z wieloletnim doświadczeniem w branży narzędzi skrawających z węglika spiekanego. Spółka korzysta z nowoczesnej technologii światowego lidera na rynku szlifierek narzędziowych Walter AG.

Zakres działalności:

  • - Produkcja narzędzi skrawających w oparciu o indywidualne zamówienia klienta, zarówno narzędzi standartowych, jak i niestandartowych - wg rysunku klienta lub własnej dokumentacji. Narzędzia mogą być uszlachetnione poprzez nałożenie powłok przeciwzużyciowych: TiN, TiAlN, TiCN, lub innych powłok (wielowarstwowych). Pracujemy również na materiale powierzonym przez klienta.
  • - Dostosowujemy stereometrię narzędzia w zależności od przeznaczenia; do obróbki stali i żeliw, metali kolorowych, tworzyw sztucznych, grafitu, drewna.
  • - Prowadzimy serwis narzędziowy: regenerujemy narzędzia nie tylko produkowane przez nas, lecz również innych producentów, w zakresie określonym przez klienta. Dla rekonstrukcji oryginalnych właściwości narzędzi oferujemy możliwość ponownego nałożenia powłoki przeciwzużyciowej. Powyższe dotyczy również narzędzi HSS. Nowoczesne oprogramowanie oraz wyposażenie do kotroli zapewnia nam możliwość produkcji i regeneracji wielu typów narzędzi.
Telefon kontaktowy
Zapytanie ofertowe
zapytaj
Imię:
Adres mail:
Treść zapytania:
Wyślij