NARZĘDZIA DLA PROFESJONALISTÓW

Klingspor

Od ponad 100 lat firma KLINGSPOR wyznacza światowe standardy w zakresie techniki szlifowania. W naszych zakładach produkcyjnych wytwarzanych jest ponad 50.000 artykułów między innymi z grupy wyrobów ściernych na podłożu, tarcz do cięcia i szlifowania, ściernic listkowych talerzowych i ściernic listkowych nasadzanych, przeznaczonych do najróżniejszych obszarów zastosowań.

Nasze zakłady produkcyjne i handlowe, zlokalizowane w 36 miejscach na świecie i zatrudniające łącznie ponad 2.000 pracowników, pozwalają na elastyczne dostosowanie profilu produkcji do potrzeb rynków regionalnych. Zatrudniamy również ponad 300 doradców terenowych, wysoko wykwalifikowanych techników i inżynierów, którzy pomagają naszym klientom na miejscu w prawidłowym doborze wyrobów.

Wykształcone w przeszłości pozytywy, jak jakość, niezawodność i perfekcyjny serwis klienta, połączone z najnowszymi technologiami produkcji stanowią podstawę trwałego sukcesu wyrobów KLINGSPOR i powodują, iż nasze przedsiębiorstwo należy do wiodących w branży wyrobów ściernych.

Telefon kontaktowy
Zapytanie ofertowe
zapytaj
Imię:
Adres mail:
Treść zapytania:
Wyślij