NARZĘDZIA DLA PROFESJONALISTÓW

Kuźnia Sułkowice

Fabryka Narzędzi Kuźnia S.A. należy do najstarszych firm narzędziowych w Polsce. Początek produkcji narzędzi datuje się na 1887 rok. Oferujemy szeroki asortyment narzędzi ręcznych. Są to narzędzia zarówno dla profesjonalistów jak i majsterkowiczów. Nasz profil produkcji narzędzi to klucze, szczypce obcęgi, nożyce, młotki, przecinaki, siekiery, wkrętaki oraz zestawy narzędzi. Wykonujemy również specjalistyczne narzędzia na indywidualne życzenie klienta. W ciągu całej dotychczasowej działalności firmy, doskonaliliśmy technologię wytwarzania. Dzięki temu osiągamy wysokie parametry jakościowe i wytrzymałościowe.

Oferujemy pełny asortyment odkuwek matrycowych i swobodnie kutych – wg indywidualnych zamówień. Oferta obejmuje odkuwki o masie do 8 kg, a odkuwki o prostych kształtach, zwarte, o prostej linii podziału do 10 kg. Zakres parametrów wymiarowych – do 200 mm szerokości (średnicy) i 500 mm długości.

Fabryka Narzędzi Kuźnia S.A. jest największym producentem kutych złącz budowlanych w Europie. Oferujemy pełny asortyment złącz budowlanych tj. złącza krzyżowe i obrotowe, złącza udarowe, łączniki rurowe oraz pełny asortyment złącz redukcyjnych krzyżowych i obrotowych. Oferta obejmuje również półzłącza i elementy złącz. Śruby młotkowe i nakrętki kołnierzowe do ww złącz oferuje się cynkowane ogniowo.

Kuźnia Sułkowice posiada wszystkie wymagane certyfikaty tj. ISO 90012000 i ISO 140012004 oraz Übereinstimmungszertifikat dla każdego rodzaju złącz budowlanych. Produkcja złącz jest regularnie auditowana przez MPA Universität Stuttgart.

Telefon kontaktowy
Zapytanie ofertowe
zapytaj
Imię:
Adres mail:
Treść zapytania:
Wyślij