NARZĘDZIA DLA PROFESJONALISTÓW

O firmie

Firma Handlowa „ DOM TECHNICZNY” – Janusz Wieczorek w Krakowie powstała na podbudowie Firmy Handlowej „ Dom Techniczny „ Sp. Jawna, która działała od 1990 roku.

Podstawowymi naszymi założeniami jest zaopatrywanie przemysłu jak i indywidualnego klienta w narzędzia ręczne jak i narzędzia do obróbki skrawaniem. Oferujemy wysokiej jakości narzędzia do obróbki mechanicznej wiórowej, bezwiórowej, narzędzia pomiarowe ,elektronarzędzia, narzędzia pneumatyczne, oraz profesjonalne narzędzia służące do obróbki ręcznej.

W przypadku braku możliwości zaoferowania narzędzi katalogowych proponujemy indywidualne rozwiązania technologiczne wykonując narzędzia specjalne wg naszych opracowań lub narzędzia wykonywane na podstawie powierzonych rysunków.

W ramach oszczędności proponujemy również regenerację niektórych narzędzi zwłaszcza narzędzi frezarskich. Oferujemy ostrzenie narzędzi wraz nakładaniem nowych powłok.

Wiedza o rynku narzędziowym oparta na wieloletnim doświadczeniu ,bardzo dobrych kontaktach z dostawcami narzędzi wysokiej jakości to mocny argument handlowy który przekazujemy naszym obecnym i przyszłym klientom.

Zapraszamy do współpracy

Zaopatrujemy w ..., ” NARZĘDZIA DLA PROFESJONALISTÓW”

zapytaj
Imię:
Adres mail:
Treść zapytania:
Wyślij