NARZĘDZIA DLA PROFESJONALISTÓW

Profix

PROFIX SP. Z O.O. należy do czołówki firm zajmujących się dystrybucją narzędzi ręcznych i elektronarzędzi. Na polskim rynku istniejemy już od 1993 r. Nasze 17-letnie doświadczenie poparte stale powiększającą się liczbą klientów jest dowodem na to, że jesteśmy solidnym partnerem na rynku polskim i europejskim.

W chwili obecnej posiadamy sieć dystrybucji na terenie Polski, którą tworzy prawie 40 biur handlowych, a wysoka jakoś produktów i usług pozwala nam rozwijać korzystną współpracę i budować wzajemne zaufanie.

Prowadzona przez nas działalność nastawiona na potrzeby klientów została dostrzeżona przez niezależnych specjalistów, którzy wielokrotnie przez ostatnie lata przyznawali nam tytuł "SOLIDNA FIRMA". Doceniając szybki, dynamiczny rozwój naszej firmy, redakcja pisma "Puls Biznesu" kilkakrotnie przyznała nam tytuł "GAZELA BIZNESU".

Rok 2008 obfitował w wyróżnienia dla naszej działalności. W kwietniu zostaliśmy laureatem Medalu Europejskiego za dystrybucję narzędzi ręcznych i elektronarzędzi przyznanego przez Business Centre Club. BCC uznał nas również za rzetelną, wiarygodną i przestrzegającą zasad etyki kupieckiej firmę.

Telefon kontaktowy
Zapytanie ofertowe
zapytaj
Imię:
Adres mail:
Treść zapytania:
Wyślij