NARZĘDZIA DLA PROFESJONALISTÓW

Seco

Seco Tools posiada ustaloną reputację wiodącego producenta i dostawcy narzędzi z węglika spiekanego do obróbki skrawaniem oraz związanego z tym oprzyrządowania.

Ponadto bazując na swojej wiedzy i doświadczeniu, Seco jest głównym motorem napędowym w opracowywaniu i wprowadzaniu nowych skutecznych rozwiązań. Obecnie Seco prowadzi swoją działalność we ponad 60 krajach na całym świecie, zatrudniając ponad 5000 pracowników posiadających zarówno wiedzę jak i doświadczenie w branży obróbki skrawaniem.

W swojej ofercie posiadamy ponad 20 000 produktów spełniających wymagania nawet najbardziej wyspecjalizowanych zastosowań, poczynając od oprzyrządowania wrzeciona obrabiarki, o kończąc na ostrzu narzędzia. Nasza produkcja zlokalizowana jest głównie Szwecji, Francji, Czachach i Indiach. Nasze centra dystrybucyjne znajdują się Belgii, Chinach, Singapurze oraz Stanach Zjednoczonych. Wszystko po to, aby nasze narzędzia jak najszybciej dotarły do Państwa. Oferujemy klientom na całym świecie współpracę w zakresie technologii i redukcji kosztów.

Telefon kontaktowy
Zapytanie ofertowe
zapytaj
Imię:
Adres mail:
Treść zapytania:
Wyślij